O nas

FIRMA

Naszą przygodę z ogrodami rozpoczęliśmy w 2007 roku otwierając punkt sprzedaży roślin. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom ludzi zajęliśmy się również zakładaniem ogrodów, terenów zieleni, boisk, systemów automatycznego nawadniania, inwentaryzację i gospodarkę zielenią. Naszą ofertę poszerzyliśmy o usługi projektowe w zakresie ogrodów, terenów zieleni, nawierzchni, oświetlenia. 

Działamy na terenie małopolski, a nasze realizacje koncentrują się głównie w okolicy KRAKOWA, NOWEGO SĄCZA, BOCHNI.  

Nasza siedziba mieści się w Woli Wieruszyckiej.

Współpracujemy z firmami brukarskimi, zajmującymi się elementami małej architektury, ogrodzeniami.

DOŚWIADCZENIE, MISJA i KOMUNIKACJA

DOŚWIADCZENIE

Kilkanaście lat pracy w terenach zieleni, ogrodach poszerzało nasze doświadczenia z każdą realizacją. Naszą wiedzę poszerzamy również na szkoleniach i targach branżowych

MISJA

Naszą misją jest zadowolenie naszych klientów. Tworzenie Waszej przestrzeni jest dla nas wyróżnieniem biorąc udział w kreowaniu części Waszego życia.

KOMUNIKACJA

To najważniejszy etap, który rozpoczyna każdy etap współpracy dla wybranego zakresu. Poświęcony czas procentuje zadowoleniem, które jest celem naszej pracy.

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół pracuje dla Was

Chcesz do nas dołączyć ? Skontaktuj się z nami!

 

Nasz zespół tworzą młode osoby z doświadczeniem               i zamiłowaniem do prac w terenach zieleni.  

Nasi pracownicy podnoszą kwalifikację poprzez szkolenia      i wykonywanie uprawnień. Uczestniczymy także w targach     i wystawach branżowych tak by wprowadzać do waszych przestrzeni najnowsze trendy i rozwiązania funkcjonalne.